Бивши играч Фулама је данас први пут заиграо у дресу клуба из Саудијске Арабије и одмах је успео да се упише у стрелце.

Играо се 42. минут када је популарни "Митрогол" одлично испратио центаршут Рубена Невеша и главом закуцао лопту у мрежу Ал Раеда за вођство од 1:0.

Тај тренутак можете погледати на овом линку.

Митровић је на овој утакмици замењен у 80. минуту. На терену се потом нашао Абдулах ал Хамдан.

Са друге стране, партију за заборав имао је српски везњак који је поцрвенео због неспортског потеза када је противничког играча нокаутирао главом.

Кошкању два фудбалера претходила је сутација у којој је Сергеј у намери да што боље захвати лопту протрчао поред фудбалера противничке екипе који га је закачио руком и зауставио у намери да постигне гол.

То је Србина наљутило па је после кратког вербалног, уследио и физички сукоб.

Тај тренутак погледајте ОВДЕ.

Ал Хилал је остварио убедљив тријумф као гост (4:0) у 3. колу и тако дошао до друге првенствене победе уз реми против Ал Феихе (1:1).