Već nakon prve četvrtine dalo se naslutiti da će Dalas ostvariti pobedu na ovom susretu, jer su igrali zaista fenomenalno.

Imali su košarkaši domaće ekipe prednost od 30:15 nakon prve četvrtine, a gde su stali u prvoj, nastavili su u drugoj četvrtini.

Tako su na poluvremenu imali prednost od 22 razlike, a rezultat sa kojim se otišlo na odmor bio je 54:32 za Dalas.

Ipak, u drugom poluvremenu probudili su se igrači gostiju, te su odigrali fenomenalnu treću četvrtinu i apsolutno se vratili u utakmicu.

Oni su naime treću četvrtinu ove utakmice dobili sa 15:33, te su tako pokušali doći do preokreta i pobede na ovoj utakmici.

U poslednjih trideset sekundi ušlo se pri vodstvu od 99:98 za Maverkise, a upravo oni su imali napad.

Dugo su kružili i tražili otvoren prostor za šut, a onda nešto lošija komunikacija i slab pas prema Dončiću i činilo se da je napad propao.

Svi su tako mislili osim Dončića koji je pogodio iz neverovatne situacije i tako je ponovo šokirao komentatore, ali i sve prisutne u dvorani.

Dončić je na ovoj utakmici ubacio 35 poena, dodao je pet asistencija i 11 skokova, te je bio najbolji igrač na utakmici.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

Za još vesti zapratite nas na našoj zvaničnoj Fejsbuk stranici - budimo "na ti".

Nova dimenzija novosti, vaš "Nportal.rs".