Fudbaleri Atletiko Madrida savladali su sinoć na gostovanju ekipu Betisa sa 1:2, a o jednom od golova sa ove utakmice će se dugo pričati.

Prvo poluvreme je proteklo u znaku bolje igre domaćeg tima, ali mreže su mirovale. Betis je bio tim koji je prvi stigao do pogotka u 49. minutu, međutim nakon intervencije VAR sistema gol je ipak poništen.

A onda se desila magija.

U 53. minutu pomalo zaboravljeni Antoan Grizman namešta loptu kod korner zastavice i postiže spektakularan gol direktno iz kornera u stilu Dragana Stojkovića Piksija.

Podsetimo, Piksi je na 81. "večitom derbiju" 1987. godine postigao sličan pogodak.

Nakon ovog pogotka, u 71. minutu Grizman je ponovo zatresao mrežu golmana domaćina Ruija Silvu.

Do kraja utakmice Fekir je uspeo da postigne utešni gol i smanji prednost gostiju.

Ovom pobedom ekipa Atletiko Madrida dolazi do sedmog trijumfa ove sezone i trećeg mesta na tabeli španske La lige. Pored toga, popularne jorgandžije imaju po dva poraza i remija.

Betis se nalazi na petom mestu sa pobedom manje i porazom više.

BONUS VIDEO: GOL KOJI JE ŠOKIRAO HUMSKU: Ovako je Javor treći put zatresao mrežu Partizana

Za još vesti zapratite nas na našoj zvaničnoj Fejsbuk stranici - budimo "na ti".

Nova dimenzija novosti, vaš "Nportal.rs".