Фудбалери Атлетико Мадрида савладали су синоћ на гостовању екипу Бетиса са 1:2, а о једном од голова са ове утакмице ће се дуго причати.

Прво полувреме је протекло у знаку боље игре домаћег тима, али мреже су мировале. Бетис је био тим који је први стигао до поготка у 49. минуту, међутим након интервенције ВАР система гол је ипак поништен.

А онда се десила магија.

У 53. минуту помало заборављени Антоан Гризман намешта лопту код корнер заставице и постиже спектакуларан гол директно из корнера у стилу Драгана Стојковића Пиксија.

Подсетимо, Пикси је на 81. "вечитом дербију" 1987. године постигао сличан погодак.

Након овог поготка, у 71. минуту Гризман је поново затресао мрежу голмана домаћина Руија Силву.

До краја утакмице Фекир је успео да постигне утешни гол и смањи предност гостију.

Овом победом екипа Атлетико Мадрида долази до седмог тријумфа ове сезоне и трећег места на табели шпанске Ла лиге. Поред тога, популарне јорганџије имају по два пораза и ремија.

Бетис се налази на петом месту са победом мање и поразом више.

БОНУС ВИДЕО: ГОЛ КОЈИ ЈЕ ШОКИРАО ХУМСКУ: Овако је Јавор трећи пут затресао мрежу Партизана

За још вести запратите нас на нашој званичној Фејсбук страници - будимо "на ти".

Нова димензија новости, ваш "Нпортал.рс".