Za sada je poznato da je u pitanju telo 42-godišnje muškarca, a pronađeno je na posedu u okolini stadiona.

Pronađen je na praznom parking mestu, a odmah pored dela koji je predviđen za gostujuće navijače. Telo je pronađeno dan nakon utakmice Napolija i Milana (2:2).

Policija navodi da je verovatno probao da uđe na utakmicu bez karte i da je pao sa visine od 20 metara.

Detalje je navodno otkrio njegov prijatelj koji je takođe pokušao da se ušunja na stadion. On je odustao u trenutku kada im se greda isprečila na putu.

Telo je pronađeno dva časa nakon ponoći.

Što se meča tiče, završen je remijem (2:2).

Milan je vodio sa 2:0 na poluvremenu golovima Olivijea Žirua. U druogm delu je Prvo Politano u 50. minutu smanjio zaostatak, pa je Raspadori u 63. doneo izjednačenje i bod. Napoli je meč završio sa igračem manje pošto je Natan dobio crveni karton u 89. minutu.