За сада је познато да је у питању тело 42-годишње мушкарца, а пронађено је на поседу у околини стадиона.

Пронађен је на празном паркинг месту, а одмах поред дела који је предвиђен за гостујуће навијаче. Тело је пронађено дан након утакмице Наполија и Милана (2:2).

Полиција наводи да је вероватно пробао да уђе на утакмицу без карте и да је пао са висине од 20 метара.

Детаље је наводно открио његов пријатељ који је такође покушао да се ушуња на стадион. Он је одустао у тренутку када им се греда испречила на путу.

Тело је пронађено два часа након поноћи.

Што се меча тиче, завршен је ремијем (2:2).

Милан је водио са 2:0 на полувремену головима Оливијеа Жируа. У друогм делу је Прво Политано у 50. минуту смањио заостатак, па је Распадори у 63. донео изједначење и бод. Наполи је меч завршио са играчем мање пошто је Натан добио црвени картон у 89. минуту.