U 16. kolu ženskog fudbalskog prvenstva Sjedinjenih Država snage su odmerile ekipe Kanzas Sitija i Ejndžel Sitija, a rezultat je bio 1:1.

Ipak, može se reći da je krajnji ishod utakmice bio u drugom planu, jer je utakmicu obeležila fudbalerka Loa Labomt koja je na zanimljiv način da proslavila svoj pogodak.

U oba poluvremena ove utakmice viđena je žestoka borba, pa je prvi gol viđen tek u 78. minutu meča, kada je Rokaro dovela u vođstvo ekipu Ejndžel sitija.

Ipak, radost gostujuće ekipe nije dugo potrajala, jer je samo ti minuta kasnije Loa udarcem sa bele tačke donela izjednačenje Kanzas Sitiju.

Tada se dogodio i detalj koji je obeležio utakmicu na radost svih muških gledalaca fudbala.

Naime, Loa se nakon postignutom uhvatila za zadnju ložu i simulirala povredu, da bi potom zamešala zadnjicom.