У 16. колу женског фудбалског првенства Сједињених Држава снаге су одмериле екипе Канзас Ситија и Ејнџел Ситија, а резултат је био 1:1.

Ипак, може се рећи да је крајњи исход утакмице био у другом плану, јер је утакмицу обележила фудбалерка Лоа Лабомт која је на занимљив начин да прославила свој погодак.

У оба полувремена ове утакмице виђена је жестока борба, па је први гол виђен тек у 78. минуту меча, када је Рокаро довела у вођство екипу Ејнџел ситија.

Ипак, радост гостујуће екипе није дуго потрајала, јер је само ти минута касније Лоа ударцем са беле тачке донела изједначење Канзас Ситију.

Тада се догодио и детаљ који је обележио утакмицу на радост свих мушких гледалаца фудбала.

Наиме, Лоа се након постигнутом ухватила за задњу ложу и симулирала повреду, да би потом замешала задњицом.