Фудбалери Милана победили су синоћ на свом терену Рен са 3:0, у првој утакмици плеј-офа за осмину финала Лиге Европе.

Двоструки стрелац био је Рубен Лофтус-Чик, који је постигао голове у 32. и 47. минуту, а гол је постигао и Рафаел Леао у 53. минуту.

Шансу на синоћњем мечу није добио српски репрезентативац Лука Јовић иако у последње време игра фантастично.

Након утакмице, у тунелу је виђена једна урнебесна сцена, док су се у главним улогама нашли управо Лука Јовић и Златан Ибрахимовић.

Док је Јовић ишао ка свлачионици, легендарни Швеђанин је желео да га поздрави, али на себи својствен начин, те је српском голгетеру у пролазу лупио "шамар".

Комичну сцену поделио је Лукин "фан паге" на друштвеној мрежи "X", а снимак је за кратак временски период скупио велики број лајкова.

Сви знају какво Златан има мишљење о Јовићу, и управо је он један од оних који од управе клуба инсистира да задржи Јовића за наредне сезоне.