U toku je prvo poluvreme, a trenutni rezultat je 1:1. Vojvodina je povela u 26. minutu golom Kabića, a Katai je doneo izjednačenje Crvenoj zvezdi posle samo tri minuta.

Najvatrenije pristalice tima iz LJutice Bogdana, na severnoj tribini napravile su prelepu koreografiju, posvećenu upravo svom ljubimcu, i bombarderu, pogledajte kako je to izgledalo:

Pre početka utakmice, porodica Mihajlović našla se zajedno sa predstavnicima Vojvodine i Crvene zvezde na atletskoj stazi stadiona Rajko Mitić. Tu su im uručeni pokloni, kao i potpisani uramljeni dres sa brojem 11 i 8 - Mihajlović.

Poklone koje su uručili Dragiša Binić i predsednik FK Crvena zvezda Svetozar Mijailović preuzeli su Mihajlovićevi sinovi Nikolas i Dušan.

Ceremonija pre utakmice počela je koreografijom koja je obeležila karijeru Siniše Mihajlovića, a završena zastavom sa likom Mihe na centru.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

Za još vesti zapratite nas na našoj zvaničnoj Fejsbuk stranici - budimo "na ti".

Nova dimenzija novosti, vaš "Nportal.rs".