Navijačima nije bilo lako, ali najteže je bilo selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju koga su kamere uhvatile u trenutku kraja prvog poluvremena, kada bukvalno nije mogao da dođe do daha od uzbuđenja i stresa.

Sve je počelo jako loše po Srbiju kada je Đerdan Šaćiri nakon dominacije Srbije presekao naš tim golom za vođstvo Švajcarske, ali "orlovi" nisu posustali.

Prvo je Aleksandar Mitrović sjajno reagovao na centaršut kapitena Dušana Tadića, glavom je poslao loptu pravo u mrežu Gregora Kobela i digao sve na noge.

Nakon toga Dušan Vlahović je uspeo da preokrene i da donese Srbiji 2:1, međutim, Švajcarci su pred kraj poluvremena izjednačili, a Piksi nije mogao da dođe do daha nakon toga.

Pogledajte kako je selektor izgledao:

Međutim, u drugom poluvremenu, tačnije u 48. minutu, Frojler je dao treći i odlučujući gol za Švajcarce.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

Za još vesti zapratite nas na našoj zvaničnoj Fejsbuk stranici - budimo "na ti".

Nova dimenzija novosti, vaš "Nportal.rs".