Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da savlada selekciju Kameruna, pa je remi (3:3) stavio izabranike Dragana Stojkovića u nepovoljnu situaciju pred finalnu utakmicu grupe sa Švajcarskom.

Afrikanci su zatresli mrežu naših fudbalera preko Kasteljeta u 29. minutu, a "orlovi" su nedugo zatim odgovorili rivalu, i to na način koji će ostati zapisan u istoriji Mundijala.

Golovi Strahinje Pavlovića u 46. i Sergeja Milinković-Savića u 48. minuti omogućili su da Srbija postane prva selekcija ikad koja je postigla dva gola u zaustavnom vremenu prvog poluvremena.

Sjajnu igru na početku drugog dela susreta "orlovi" su krunisali još jednim pogotkom, međutim, ubedljivo vođstvo Srbije "istopljeno" je od strane Kamerunaca za samo tri minuta, golovima Abubakara i Šupo-Motinga.

Uprkos razočaravajućem ishodu, naši reprezentativci imaće šansu da prođu u narednu fazu Svetskog prvenstva, ali dosta toga će zavisti od drugih rezultata grupe.

BONUS: NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI

Za još vesti zapratite nas na našoj zvaničnoj Fejsbuk stranici - budimo "na ti".

Nova dimenzija novosti, vaš "Nportal.rs".