У току је прво полувреме, а тренутни резултат је 1:1. Војводина је повела у 26. минуту голом Кабића, а Катаи је донео изједначење Црвеној звезди после само три минута.

Најватреније присталице тима из Љутице Богдана, на северној трибини направиле су прелепу кореографију, посвећену управо свом љубимцу, и бомбардеру, погледајте како је то изгледало:

Пре почетка утакмице, породица Михајловић нашла се заједно са представницима Војводине и Црвене звезде на атлетској стази стадиона Рајко Митић. Ту су им уручени поклони, као и потписани урамљени дрес са бројем 11 и 8 - Михајловић.

Поклоне које су уручили Драгиша Бинић и председник ФК Црвена звезда Светозар Мијаиловић преузели су Михајловићеви синови Николас и Душан.

Церемонија пре утакмице почела је кореографијом која је обележила каријеру Синише Михајловића, а завршена заставом са ликом Михе на центру.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

За још вести запратите нас на нашој званичној Фејсбук страници - будимо "на ти".

Нова димензија новости, ваш "Нпортал.рс".