Меч је после 90 минута игре завршен резултатом 0-0. Први голови су пали тек у продужецима. На крају првог продужетка је Нејмар постигао гол, а "кариоке" су показале уиграност невероватним низом пасова на ивици шеснаестерца. Хрватска је успела да се врати у 117. минуту када је Бруно Петковић постигао гол после првог шута "ватрених" у оквир гола. Резултат после 120 минута је био 1-1, а затим је Хрватска победила у пенал серији.

Једна од најватрнијих навијачица Хрватске свакако је и Ивана Кнол, о којој већ недељама брује медији.

Огромну пажњу привлачи модним комбинацијама са мотивима хрватске заставе и нема ко није прокоментарисао њен сексипил.

Међутим, после победе Хрватске над Бразилом, о којој су писали скоро сви светски медији, појавио се снимак на ком се тврди да је Ивана удаљена са стадиона пре почетка утакмице.

На снимку се види како се она нешто објашњава са обезбеђењем на стадиону, да би јој он затим показао руком нагоре, она креће степеницама и ту се снимак завршава. Испод поста су уследили бројни коментари.

Међутим, када се погледа њен Инстаграм стори, јасно се види да је Ивана пратила утакмицу, па остаје нејасно шта се на снимку тачно десило.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

За још вести запратите нас на нашој званичној Фејсбук страници - будимо "на ти".

Нова димензија новости, ваш "Нпортал.рс".