Навијачима није било лако, али најтеже је било селектору Драгану Стојковићу Пиксију кога су камере ухватиле у тренутку краја првог полувремена, када буквално није могао да дође до даха од узбуђења и стреса.

Све је почело јако лоше по Србију када је Ђердан Шаћири након доминације Србије пресекао наш тим голом за вођство Швајцарске, али "орлови" нису посустали.

Прво је Александар Митровић сјајно реаговао на центаршут капитена Душана Тадића, главом је послао лопту право у мрежу Грегора Кобела и дигао све на ноге.

Након тога Душан Влаховић је успео да преокрене и да донесе Србији 2:1, међутим, Швајцарци су пред крај полувремена изједначили, а Пикси није могао да дође до даха након тога.

Погледајте како је селектор изгледао:

Међутим, у другом полувремену, тачније у 48. минуту, Фројлер је дао трећи и одлучујући гол за Швајцарце.

БОНУС: НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ

За још вести запратите нас на нашој званичној Фејсбук страници - будимо "на ти".

Нова димензија новости, ваш "Нпортал.рс".