Наиме, Вијерин тим је током првом полувремена дошао до предности од 2:0, али популарне "карамеле" су успеле да дођу до преокрета и  савладају госте из Лондона са 2:3.

Ова победа значила је да Евертон загарантовано остаје у највишем рангу енглеског фудбала те није чудно што су навијачи то прославили утрчавањем на терен.

Међутим, док је менаџер гостију напуштао терен након пораза, један од навијача почео је да га провоцира. Скако је око њега и махао руком показујући средњи прст, док је другом све то снимао.

Вијера у једном тренутку више није могао да издржи провокације и шутнуо је поменутог навијача. Овај потез француског стручњака изазвао је револт осталих навијача Евертона који су га убрзо опколили.

Ипак, Вијера, темпераментан као и увек, није марио за бројност навијача и ушао је у вербалне конфликте са њима.

Сукобе већих размера спречило је обезбеђење које је одвело стратега Паласа ван терена.

Вијера је током конференције након утакмице упитан да прокоментарише ситуацију, али је јасно истакао да нема одговор.

Случај је преузео Енглески фудбалски савез и остаје да се види каква казна очекује француског стратега.

Иначе, српски везњак Лука Миливојевић ушао је са клупе у 57. минуту, при резултату 1:2.

За још вести запратите нас на нашој званичној Фејсбук страници - будимо "на ти".

Нова димензија новости, ваш "Nportal.rs".